WELLNESS HOTELU GRAND DOKSY

Privátní wellness, masáže, zábaly a kosmetika

Relax nejen pro hotelové hosty

Privátní wellness

Rádi Vás přivítáme v našem privátním wellness centru, kde se můžete nechat hýčkat aromatickou koupelí s esenciálními oleji ve whirlpool vaně. Dopřát si můžete také regeneraci ve finské sauně a hned poté se otužit ve studené sprše. Nově jsme pořídili také infra saunu s ionizérem a odpočinková lehátka. Zapůjčení doplňků jako jsou osušky, župany a prostěradla je možno na recepci hotelu za poplatek.

Pokud je služba součástí pobytového balíčku, jsou podmínky uvedeny u každého konkrétního pobytu.

Privátní wellness je nutno rezervovat na recepci na tel. +420 487 883 000 předem na konkrétní datum a čas. Sleva pro děti do 12 let v doprovodu dospělé osoby je 50 %.

Ceny naleznete zde.

Doplňkové procedury

Masáže a zábaly

V příjemném prostředí našeho hotelu Vám také nabízíme v období letní mimosezóny procedury jako jsou masáže a zábaly. Tyto služby využívají v dnešní době stále více také muži. Pro ženy i muže nabízíme klasické i terapeuticky zaměřené masáže a zábaly, které provádí naše profesionální masérky. Veškeré procedury je nutno rezervovat předem na konkrétní datum a čas.

Nabídka masáží a zábalů se slevou 10 % k pobytovým balíčkům.

Kosmetika

Dále nabízíme různé varianty kosmetického ošetření pleti, prováděné profesionální kosmetičkou. Ceny za jednotlivé procedury se liší podle náročnosti a času.
Na službu kosmetického ošetření se nevztahuje sleva k pobytovým balíčkům.

Výše uvedené služby je nutno rezervovat na recepci na tel. +420 487 883 000 předem na konkrétní datum a čas.

Booking.com

Svetubytovani.cz

Mapy.cz

Přejít nahoru